Vikendica Drinski San se nalazi na samo 2,5 km od centra Bajine Bašte, u mestu Crvica pored reke Drine. Bilo da želite samo u ribolov ili pravi odmor pored naše najlepše reke, vikendica Drinski San je Vaš pravi izbor.

Veliki dnevni boravak u prizemlju, terase sa pogledom na Drinu, neposredna blizina reke... samo su neki od razloga da izaberete naš smeštaj.

 

Bistri i čist vodeni tok bogat je raznovrsnom rečnom ribom, među kojima se posebno ističe mladica, endemična vrsta za Drinu.

Visoke temperature vode iznad 18 stepeni u letnjim mesecima zajedno sa temeraturom vazduha iznad 20 stepeni povoljno utiču i na kupališnu sezonu na Drini.

Posebnu turističku privlačnost predstavlja vožnja brodom kanjonom Drine kao i spuštanje čamcem od Perućca do Bajine Bašte ili Rogačice.

 

Telefoni za informacije i rezervacije:

 

 

Vikendica DRINSKI SAN - Crvica - Bajina Bašta

Objekat raspolaže velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom  i kupatilom u prizemlju.

Na spratu su tri sobe i kupatilo..

Sve je komplet opremljeno.

Dnevni boravak je klimatizovan. Ispred je veliki parking.

 

SPRAT
SOBA 1 - trokrevetna
SOBA 2 - dvokrevetna
SOBA 3 - francuski + 1 ležaj
Hodnik i kupatilo